Корзина
19 отзывов
+380952811073
  • "АМТТ Запад"
  • Новости
  • Церемонія відкриття цеху екструзії алюмінієвого профілю. Значна подія для нашого заводу!
Производители
Контакты
"АМТТ Запад"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380952811073
+380680406564(Viber,WhatsApp)
Сергей Бакумов
УкраинаЛьвовская областьЛьвовул. Джерельна 11
bakumovsergey
Карта

Церемонія відкриття цеху екструзії алюмінієвого профілю. Значна подія для нашого заводу!

Церемонія відкриття цеху екструзії алюмінієвого профілю. Значна подія для нашого заводу!

Відкриття цеху екструзії алюмінієвого профілю.

19 травня 2016 року відбулась церемонія відкриття цеху «FORTE-Aluminium», який підготовлено для виробництва алюмінієвого профілю.

ГК АМТТ спеціалізується на будівництві віконно-дверних, стельових, фасадних системах, використовуючи свої виробничі потужності. З початком конфлікту на сході країни відбулись значні погіршення постачання алюмінієвого профілю для виробництва продукції нашого заводу і багатьох галузей економіки в цілому. Керівництво ГК АМТТ прийняло стратегічне рішення, розпочавши інвестиційний проект, який створив нового оператора ринку в Україні з виробництва алюмінієвого профілю.

Виробництво продукції здійснюється на двох лініях з гідравлічними пресами 9 800 кН і 22 000 кН (5 і 8 дюймів відповідно, що є унікальними для України), забезпечує випуск 6 000 т профілю в рік. Комплекси обладнані сучасною компьютерною системою управління, що дозволяє швидко виготовляти алюмінієвий профіль з вказаними параметрами.

Варто зазначити, що одна з пріоритетних цілей є експортні поставки профілю до країн ЄС. Ми має все необхідне, щоб гідно представити нашу країну на теренах Європи.

Команда заводу АМТТ впевнена, що ми станемо потужним плечем для наших партнерів та разом зробимо значний внесок для нашої Батьківщини.

facebook twitter