



736,29 ₴
Показати оптові ціниСтеля із пвс сітки
Виготовляється з суцільного металевого листа, у якому прорізають отвори, після чого лист розтягується до отримання ромбоподібного або лускатого малюнка.
Основні переваги сітчастих стель
📞 Телефонуйте: +380680406564
🌐 Сайт: amtt-zapad.net
📍 Адреса: м.Львів вул.Антоновича 138 Б
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АМТТ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелі | Стельові панелі |
| Тип кріплення | Стельове |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 60 см |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Для офіса | Оцинкована сталь |