240,29 ₴
Показати оптові ціниКасетна стеля – це металева підвісна система з алюмінієвих або оцинкованих касет з матовим, глянцевим чи дзеркальним покриттям.
Вона має малу вагу, зберігає високу міцність і забезпечує зручний доступ до комунікацій над стелею.
Такі стелі відповідають сучасним вимогам до дизайну, практичності та сервісного обслуговування.
📞 Телефонуйте: +380680406564
🌐 Сайт: amtt-zapad.net
📍 Адреса: м.Львів вул.Антоновича 138 Б
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АМТТ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелі | Стелі підвісні касетні |
| Тип кріплення | Стельове |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 60 см |
| Висота | 10 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Для офіса | Оцинкована сталь |