1 939,93 ₴/кв.м
1 357,95 ₴/кв.м
Показати оптові ціниКомпанія АМТТ ЗАХІД запрошує до співпраці архітекторів, дизайнерів та будівельні компанії. Ми виготовляємо кубоподібну рейку, що відповідає найвищим стандартам естетики та безпеки.
Створюйте стильні простори разом з лідером ринку!
📞 Телефонуйте: +380680406564
🌐 Сайт: amtt-zapad.net
📍 Адреса: м.Львів вул.Антоновича 138 Б
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АМТТ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелі | Стелі підвісні рейкові |
| Тип кріплення | Стельове |
| Ширина | 3.5 см |
| Довжина | 6000 см |
| Висота | 70 мм |
| 40 мм | 40 |
| Визначені користувачем характеристики | |
| 10 мм | 35 |
| Форма рейки стандарт | Прямокутна (Німецька) |
| Порошкове пофарбування | Матовий |
| Для офіса | Оцинкована сталь |