44 ₴/кв.м
30,80 ₴/кв.м
Показати оптові ціниКубоподібна рейкова стеля від виробника АМТТ ЗАХІД
Шукаєте сучасне рішення для інтер'єру? Замовляйте рейкові стелі безпосередньо у виробника! Компанія АМТТ ЗАХІД пропонує високоякісні кубоподібні системи для офісів, ТРЦ, ресторанів та приватних будинків.
Чому обирають нас:
Допоможемо з розрахунком матеріалів та проконсультуємо щодо монтажу!
📞 Телефонуйте: +380680406564
🌐 Сайт: amtt-zapad.net
📍 Адреса: м.Львів вул.Антоновича 138 Б
Маємо повний пакет сертифікатів пожежної безпеки, необхідних для введення в експлуатацію комерційної нерухомості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АМТТ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелі | Стелі підвісні рейкові |
| Тип кріплення | Стельове |
| Ширина | 3.5 см |
| Довжина | 6000 см |
| Висота | 85 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Форма рейки стандарт | Прямокутна (Німецька) |
| Порошкове пофарбування | Матовий |
| Для офіса | Оцинкована сталь |